slidebutton

Team

golden boys, golden team

Jong, talentvol, vakkundig en prettig gestoord: dat zijn zowat de kenmerken die op ons lijstje staan en die we zoeken bij een sollicitatiegesprek. Maak hier kennis met de “golden boys” van Ikoon.biz. In het echte leven de bescheidenheid zelve maar hier laten we ons eens gaan. Aarzel dus niet om elk van ons te contacteren. De koffie staat klaar.

Sofie

huisstijlontwerp
webdesign

+32 (0) 51/69 19 68

sofie@ikoon.biz

Sarah

administratie
communicatie

+32 (0) 51/69 19 69

sarah@ikoon.biz

Lothar

webdevelopment
app development
google wizard
teamleader expert

+32 (0) 51/43 17 94

lothar@ikoon.biz

Rutger

Drupal expert
Front-end engineer
Mailchimp expert

+32 (0) 51/43 17 95

rutger@ikoon.biz

Dennis

huisstijlontwerp
webdesign
mailchimp-expert

+32 (0) 51/43 17 91

dennis@ikoon.biz

Mathias

sales
communicatie 
account management

+32 (0) 51/43 17 93

mathias@ikoon.biz

Simon

webdevelopment
belettering
online support

+32 (0) 51/43 17 92

simon@ikoon.biz